balonsiparis.com

0
0
İşletme ID:750955

balonsiparis.com

Firma Hakkında

​Amacımız, meşgul insanların eğlenceli, kolay ve uygun fiyatlı harika partilere ev sahipliği yapmasını olabildiğince kolaylaştırmaktır. Hayatınızın çocuklar, işler, aile ve daha fazlasıyla ne kadar telaşlı hale gelebileceğini biliyoruz ve bu nedenle parti planlamanızı olabildiğince basit hale getirmek istiyoruz. Doğum günü partilerinden masa süslemelerine, büyük fark yaratan küçük parti aksesuarlarına kadar bir çok farklı ürün balonsiparis.com ile kapınızda.

Mağazamız, küçükleri bütün gün kıkırdatacak çocuk doğum günü trendlerinden büyük gününüzü olağanüstü kılacak zarif düğün malzemelerine kadar, aralarından seçim yapabileceğiniz yüzlerce şık ve modaya uygun parti temasıyla doludur.

Baby shower, bekarlığa veda partileri, yıldönümleri, düğünler, 1. doğum günü partileri, genç ve yetişkin doğum günleri dahil her durum için parti temalarımız ve şık dekorasyonlarımız var. Ayrıca Cinsiyet belirleme, Bayramlar, Sevgililer Günü,Yılbaşı Gecesi gibi özel günler için parti koleksiyonlarımız ve balonlarımız mevcuttur.

Firma Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan olmak için yorum yap.

Harita Konumu ve Yol Tarifi

alikuşcu mah. müstakimzade sok. no 32/a fatih istanbulİstanbul / Fatih

Mesaj Formu

Seo-Banner