GLORY HUKUK VE AVUKATLIK ,DANIŞMANLIK

  • Ankara / Yenimahalle
  • 25 Temmuz 2023
  • 168
0
0
İşletme ID:751619

Firma Hakkında

Glory Hukuk ve Danışmanlık, Avukat Aliye Yıldız tarafından Ankara’da kurulmuştur. Vizyonu, müvekkillerine en iyi hukuki hizmeti sunarak, yasal problemlerinde en uygun çözümü bulmak ve müvekkillerininhaklarını savunmaktır. Misyonu, hukuk alanındaki tecrübesi ve bilgisiyle, müvekkillerinin ihtiyaçlarını karşılamak ve hukukun adalet ve eşitlik prensiplerine uygun şekilde hareket etmektir.

 

Glory Hukuk ve Danışmanlıkın ilkeleri, dürüstlük, şeffaflık, profesyonellik, gizlilik, müvekkil odaklıve kaliteli hizmet sunmaktır. Bu ilkeler doğrultusunda, müvekkillerin hakları ve çıkarları her zaman gözetilmektedir.

 

Glory Hukuk ve Danışmanlık, hukuk alanında tecrübeli bir ekip tarafından yönetilmekte ve her türlü hukuki konuda müvekkillerine hizmet vermektedir. Glory Hukuk ve Danışmanlık hizmetleri arasında, ceza hukuku, ticaret hukuku, aile hukuku, iş hukuku, tazminat hukuku ve gayrimenkul hukuku gibi birçok alanda hukuki danışmanlık ve avukatlık hizmetleri bulunmaktadır.

 

Glory Hukuk ve Danışmanlıkın çözüm odaklı yaklaşımı, müvekkillerin hukuki problemlerinin çözümüne odaklanarak, müvekkillerine en uygun ve en hızlı çözümü sunmayı hedeflemektedir. Bu yaklaşım, müvekkillerin zaman ve maddi kaynaklarını korumalarını sağlamakta ve müvekkillerin hukuki problemlerinin mümkün olan en iyi şekilde çözülmesini garanti etmektedir.

 

Sonuç olarak, Glory Hukuk ve Danışmanlık, Avukat Aliye Yıldızın liderliğinde, müvekkillerine en kaliteli hukuki hizmeti sunmak için çalışan tecrübeli bir hukuk bürosudur. Glory Hukuk ve Danışmanlık çözüm odaklı yaklaşımı, müvekkillerinin hukuki problemlerinin en iyi şekilde çözülmesini sağlamakta ve müvekkillerin haklarının korunmasına yardımcı olmaktadır.

ÇALIŞMA ALANLARIMIZ 

Aile ve Boşanma Avukatı ,

Yurtdışı Emeklilik Avukatı Hukuku ,

Kiracı ,Mal Sahibi Hukuku Avukatı  ,

Gayrimenkul Hukuku ,Avukatı ,Danışmanlık ,

Gümrük ve Vergi Hukuku Avukatı Danışmanlık ,

Patent ve Marka Hukuku Avukatı ,

İdare Hukuku Avukatı ,

Vatandaşlık Ve Yabancılar Hukuku ,Avukatı ,Danışmanlık ,

Tüketici Hukuku Avukatı ,

Tazminat Hukuku Avukatı ,

Şirket ve Ticaret Hukuku Avukatı Danışmanlık

Kişisel Verilerin Korunması Hukuku Avukatı ,

İş Hukuku Avukatı ,

Ceza Hukuku Avukatı ,

Firma Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan olmak için yorum yap.
Seo-Banner