Artı Yapı Prefabrik ve Konteyner Sanayi

0
0
İşletme ID:7541

Firma Hakkında

Artı Yapı, sektörün farklı kollarında uzman, deneyimli kadrosuyla 2003 yılından bu yana Türkiye’de yapı çözümleri hizmeti vermektedir. Kurulduğu günden bu yana istikrarlı başarılarıyla sektöründe önemli bir konuma yerleşmiştir ve inovatif bakış açısıyla yoluna devam etmektedir.

Prefabrik, konteyner, mobo kabin, ahşap yapılar ve güvenlik kabinleri başta olmak üzere birçok alanda çözümler sunan Artı Yapı, uluslararası standartlara sahip ürünleriyle Türkiye’de 3000’den fazla iş ortağına hizmet vererek hızlı bir büyüme kaydetmiştir. İnsana ve doğaya verdiği önemle ülkemizde iş sağlığı ve Güvenliği şartlarına uygun üretim yapan birkaç firma arasında yer alır.

Artı Yapı, ürünlerini geliştirirken çevreye, insanlara, topluma faydalı olmayı hedefler. Türkiye’nin potansiyelini yine Türkiye’nin ekonomisine katkıda bulunmak için kullanan firma, Türkiye’de ilk kez kendi elektriğini üreten yapılar ile ilgili "Faydalı Model" patenti alarak hedeflerinden birini başarmıştır. Sürekli öğrenme ve kendini geliştirmeye büyük önem veren Artı Yapı, müşterilerinin öncelikli ihtiyaçları doğrultusunda belirlediği projeler üzerinde çalışmakta ve kendi tekerlekleri üzerinde taşınabilir kompozit yapılar üzerine gerçekleştirdiği çalışmalarına devam etmektedir.

Firma Yorumları

64x64
Mehmed Ali Kara
15 Temmuz 2021 16:07:55

Tavsiye edilir. Gayet samimi bir firma


64x64
Hakan Yıldız
10 Aralık 2020 02:12:49

Gayet samimi ve ilgili bir firma. Memnunuz. Tavsiye edilir


Harita Konumu ve Yol Tarifi

Balçık Mahallesi 41400 Gebze/Kocaeli
41400
Kocaeli / Gebze

Mesaj Formu

Seo-Banner