Ergoterapia Gelişimsel Destek ve Danışmanlık Merkezi

0
0
İşletme ID:748395

Ergoterapia Gelişimsel Destek ve Danışmanlık Merkezi

Firma Hakkında

Ergoterapia Gelişimsel Destek ve Danışmanlık merkezi İstanbul/ Bakırköy ‘de Ergoterapist Sefa Turan ve Ergoterapist Ömer Can Torpa tarafından kurulmuştur. Başlangıçtan itibaren Ergoterapia’ da multidisipliner (çok branşlı) yaklaşımının önemi benimsenmiştir.

Bir çocuğun fiziksel ve zihinsel sağlığı disiplinler arası değerlendirilerek doğru hizmet sağlanmaktadır. Terapistlerimiz eğitim ve bilgi tabanlarını genişletmeye devam ederek ve çocuğunuza en iyi şekilde davranmak için uygun araç ve teknikleri kullanmaktadır.

Ergoterapia’ da demansa sebep olan (alzheimer, inme gibi) hastalıkların rehabilitasyon hizmetleri sunulmaktadır. Merkezimiz demansın fonksiyonel sonuçlarını ele almak için aile üyeleri, endişe duyanlar ve birey ile birebir çalışmaktadır. Bilişsel performansın düzeltilmesi pek olası olmasa da, kişinin performansının gerilememesi ve durumunun adaptasyonu geliştirilmektedir.

Ergoterapia Merkezi’ nin bütünleştirici, işbirlikçi profesyonel ağı, bireylerin ve ailelerin ifade ettiği ihtiyaçlara doğrudan yanıt veren merkezdir. Disiplinler arası yaklaşımımız, çok farklı yerlere, profesyonellere ve uzmanlara ulaşmaya çalışma gerginliğini hafifletmektedir. Çeşitli alanlarda deneyimli uzmanları toplayarak ve hepsini tek bir yerde hizmet sunarak, bireyin ve ailenin stresini, kaygısını önemli ölçüde azaltırken, her bireyin aldığı hizmetin kalitesini büyük ölçüde geliştiriyoruz.

Firma Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan olmak için yorum yap.

Harita Konumu ve Yol Tarifi

Yeşilyurt, Sipahioğlu Caddesi No:12, Daire:4 Bakırköy/İstanbul, Türkiyeİstanbul / Bakırköy

Mesaj Formu

Seo-Banner