Helal Dünyam Marketleri Adana

  • Adana / Seyhan
  • 29 Eylül 2019
  • 8238
0
0
İşletme ID:115

Firma Hakkında

Helâl Dünya Marketleri (HDM) Dünyada ve Türkiye'de bir ilk olarak, Kuran-ı Kerim'de Rabbimizin emrettiği gibi "helâlen ve tayyiben" olandan tüketiniz emrine uygun, GİMDES tarafından sertifikalanmış üretilen ürünlerin satıldığı bir ümmet projesidir.

Halal Dünya Marketleri Türkiye'mizde 40'ın üzerinde şube ile hizmet vermektedir. Yerelde ulaşamadığımız kardeşlerimize de internet şubemiz ile ulaşmayı hedeflediğimiz internet marketimiz de www.helaldunyam.com adresinden hizmet vermektedir. Şirketimiz sadece GİMDES'in sertifikalandırdığı helal ürünleri satışa sunmaktadır.Helal Gıda Nedir ?

Helal Gıda Sertifikası, bir ürünün imalat bandında geçtiği tüm süreçlerin ve ürünün içeriğine katılan tüm madde ve malzemelerin İslami şartlara uygun olarak işlendiğini ifade eder. helaldunyam.com’dan satın alacağınız tüm ürünler, uzman gıda mühendislerince gerekli testlerden geçirilmiş ve helal gıda sertifikası alarak siz değerli müşterilerimize sunulmuştur. Sitemizdeki ürünlerin hiçbirinde haram sayılacak herhangi bir madde konulmadığı gibi, hayvansal gıda içeren ürünlerimizdeki gıda maddeleri de tamamen İslami usullere uygun olarak elde edilmiştir.

Neden Helal Gıda Sertifikalı Ürünler Tercih Etmeliyiz?

Helal Gıda Sertifikasına sahip %100 Helal Gıda kategorisindeki gıda, giyim, kozmetik vs. ürünlerin geçtiği tüm süreçler tamamen helaldir. Bu ürünler aynı zamanda çevreye en az zarar verilerek üretilmiş olup, içeriklerinde zararlı, kanserojen katkı maddeleri bulunmamaktadır. Sitemizden satın alacağınız ürünler %100 doğal maddelerden üretilmektedir.


Helal Kozmetik Nedir ?

Makyaj malzemeleri, nemlendirici krem ve yağlar, gece-gündüz güneş kremleri, saç boyaları, pişik kremleri ve dudak kremleri gibi birçok ürünü kozmetik ürünler kategorisinde görmek mümkün. Bu ürünlerin helal olması da, içeriklerindeki hayvansal ve bitkisel tüm ürünlerin %100 Helal Sertifikalı olması anlamına gelmekte. Helal Kozmetik Ürünleri, hammaddelerin yetiştirilip elde edilmesinden üretim bandının son aşamasında kadar İslami şartlara uygun olarak işlenmektedir.


Marketimizde yalnızca GİMDES Helal Sertifikalı ve mahzursuz ürünler satılmaktadır. Helal sertifika alan firmalar gibi GİMDES tarafından denetlenmekte ve insanımızın maddi manevi zararlılardan korunması konusunda azami gayret sarfedilmektedir.
 Online satışımız ile alakalı herhangi bir yardıma ihtiyacınız varsa, yada bir soruna cevap arıyorsanız bize yazabilirsiniz.

 7/24 WHATSAPP DESTEK HATTI Firma Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan olmak için yorum yap.
Seo-Banner