Tasarı Eğitim Kurumları / Kocaeli Şubesi

Firma Hakkında

Tasarı Eğitim Kurumları / Kocaeli Şubesi Firmamız Kocaeli şehrinde İzmit ilçesinde Karabaş mah. Leyla Atakan Cad. No:7/2 İzmit / Kocaeli adresinde bulunmaktadır.

Tasarı Eğitim Kurumları / Kocaeli Şubesi Sektör_Adi sektöründe hizmet vermektedir.

Tasarı Eğitim Kurumları / Kocaeli Şubesi Firmamıza sayfa üzerinden mesaj gönderebilir, yorumlarınızı bu sayfa aracılığı ile iletebilir ve firmamız hakkındaki şikayetlerinizi yazabilirsiniz. Sms ile firmamızı istediğiniz kişiye göndererek Tasarı Eğitim Kurumları / Kocaeli Şubesi firmamızı beğenebilir ve firmamız hakkında gelişmeleri takip edebilirsiniz.

Tasarı Eğitim Kurumları / Kocaeli Şubesi firmamıza sayfamızda yer alan iletişim bilgileri aracılığıyla telefon ile ulaşabilir aşağıda yer alan Yol tarifi aracılığı ile konumumuza erişebilirsiniz.

Firmamız bu sayfaya 27 Ağustos 2020 itibariyle eklenerek internetten bulunmasını kolaylaştırılarak 6 kişi tarafından ziyaret edilmiştir.

Firmamızı aradığınızda bu sayfadan ulaştığınızı belirterek bu sayfa ile daha fazla ilgilenmemizi tavsiye edebilirsiniz.

Firma Yorumları

64x64
Ali Semih Oran
1 Ekim 2020 , Perşembe 16:33:38

İstanbul beylikdüzünde bir tanıdığım ile ortak iş yapmak istiyoruz. Adi ortaklık mı kurmalıyız Limited şirket mi? ortaklık açısından hangisi daha iyi olur?


Benzer Firmalar

Civarımdaki Firmalar

Harita Konumu ve Yol Tarifi

Karabaş mah. Leyla Atakan Cad. No:7/2 İzmit / Kocaeli

Mesaj Formu

Etiketler

yös kursu kocaeli

yös

dgs

dgs kursu