VAN PVC ZEMİN KAPLAMA 05523245265 HEDEF ZEMİN

  • Van / Van
  • 19 Ekim 2020
  • 885
0
0
İşletme ID:748701

Firma Hakkında

HEDEF ZEMİN kurulmuş olduğu 1995 yılından bu yana "kaliteli ürün - iyi hizmet" ilkesinden ödün vermeden her sene çizgisini ve hedeflerini daha yukarılara taşımış bir firmadır.

HEDEF ZEMİN MARKET; Ülkemiz yapı sektöründe ki gelişmeleri yakından izleyen ve gelen talepler doğrultusunda her geçen gün ürün yelpazesini biraz daha genişletmektedir.

Yılların tecrübesi ile teknolojiyi ve yenilikleri sürekli takip etmemiz, işimize verdiğimiz önemin başlıca göstergesi olmuştur. Eğitimli personelimiz gerekli işleri, gerekli malzemelerle gerektiği kadar malzeme kullanarak ve zamanında uygulayarak müşterilerimize en ekonomik fiyat sunmamızı sağlamıştır.

Uygulamalarda en iyi sonuca ulaşabilmek için zamanı iyi değerlendirmek ve çalışma sürecini titizlik ve temizlik içerisinde yapmak çok önemlidir. Firmamız için en önemli unsur müşteri memnuniyetidir. Müşteri memnuniyetinin sadece satış değil, satış sonrası uygulama kalitesinde mükemmelliği sağlayarak mümkün olduğunun bilincindeyiz. Tüm yapı ve zemin kaplama ürünlerimiz kaliteli, dayanıklı ve firma tarafından garantilidir.

 

Firma Yorumları

64x64
HEDEF ZEMİN
19 Şubat 2021 11:02:45

kalite anlamında tek adres HEDEF ZEMİN


Harita Konumu ve Yol Tarifi

van merkezVan / Van

Mesaj Formu

Seo-Banner