DÜNYA ÖZEL AMBULANS HASTA NAKİL

Firma Hakkında

Değişen ve yenilenen teknoloji yakından takip ederek ambulans hizmetinde “Hız, Güven ve Kalite” ilkesini benimseyen firmamız, hizmetlerine T.C. Sağlık Bakanlığı’ndan yetki alarak “Özel Ambulans Servisi” birimini de ilave etmiştir. Özel ambulans servisinden yararlanmak için acil durumlarda, hasta nakil işlemlerinde ya da organizasyonlardaki ihtiyaçlarınızda firmamız ile iletişime geçilebilmektedir.

Kuruluşumuzun sunduğu hizmetlerin arasında hasta nakil ambulans da yer almaktadır. Firmamız üzerinden hasta nakil ambulans hizmetinden yararlanılarak hastalarınızın hassas bir şekilde hastalarınızı ilçe hastanesine ya da şehir hastanesine nakledilmesi söz konusu olmaktadır. Kiralık özel ambulans hizmeti ile de acil hizmetlerde ambulansların doğrudan kullanılabilmesi mümkündür.

Dünya Ambulans’ın tüm araçları, T.C. Sağlık Bakanlığı’nın ambulanslarla ilgili özel ambulans servisleri ve ambulans hizmetleri yönetmeliğine uygun olarak tasarlanmıştır. Ambulanslar bakanlık tarafından ruhsatlandırılmıştır.

Firma Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan olmak için yorum yap.

Harita Konumu ve Yol Tarifi

inkılap mh ordu cd köknar sk no:2/2İstanbul / Ümraniye

Mesaj Formu

Etiketler

ambulans

özel ambulans

acil ambulans

hasta nakil

hasta nakil aracı

hasta nakil ambulansı

dünya ambulans

ambulans telefon

anadolu yakası ambulans

şehirler arası ambulans

istanbul ambulans

istanbul özel ambulans ambulans

ambulans istanbul

ambulans özel

dünya özel ambulans

Benzer Firmalar

Civarımdaki Firmalar

Seo-Banner