MKL Asansör Market

MKL Asansör Market

Firma Hakkında

2007 yılında Konya Sanayisinde kurulmuş iş dünyasında adını güven üzerine duyurmuş Marif Kalkan Demir San. Ve Tic.Ltd.Şti. ve kalkan lazer firmalarının e ndinamik kolu olarak hizmet veren MKL Asansör Oto.İnş.Nak.San. ve Tic.Ltd.Şti. asansör malzemeleri üretimi, tedariği ve ihracatı yapmaktadır.

   Globalleşen ve tamamen yüksek yapılarla gelişen dünya ülkelerinde insan ve eşya taşınması için asansör olmazsa olmaz bir yer almıştır. Can ve mal güvenliği için asansör ve kabin üretiminin ileri teknolojiden faydalanılarak üst düzey kalite standartlarına uygun bir şekilde yapılması büyük önem taşımaktadır.

   MKL Asansör çağımızın en son teknolojilerini kullanarak sektörde gerçekleşen tüm gelişmeleri takip etmektedir. İş ortakları ve referansları ile sabitlenmiş olan güvenilirliği, satış öncesi ve satış sonrası hizmetleri ile müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Bir çok asansör firmasından farklı olarak üretiminin yanında lazer ve metal bölümündeki çözüm ortakları ile takas usulüne girerek bir çok ürün tedariği sağlayan MKL Asansör, ürün yelpazesini genişletip müşterilerine daha uygun malzeme sağlayarak iş dünyasına farklı bir soluk getirmiştir.

   Çalışan kadro ve üretim kalitesini hep birlikte değerlendiren MKL Asansör, profesyonel pazarlama ağı ile Konyada sınırlı kalmamış, Türkiyenin her iline ulaşmış, dış ticarete de atılarak uluslararası kurumsallaşan, şirketleşen bir firma haline gelmiştir. Firmamız tam kalite güvence sisteminde sahip olup konusunda uzman çalışanlarımızla projelerinize değer katacak en uygun çözüm ortağınızdır

   MKL Asansör, siz değerli müşterilerimize hizmet etmekten büyük mutluluk duymaktadır. 

Firma Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan olmak için yorum yap.

Harita Konumu ve Yol Tarifi

Fevzi Çakmak Mh, 10728. Sk. No:4, 42050 Karatay/KonyaKonya / Karatay

Mesaj Formu

Etiketler

konya asansör

konya asansör firmaları

asansör

konya

regülatör

konya regülatör

konya fren

mklregülatör

mklkaymafren

mklfren

MKLAsansör

MKLAsansor

konya asansör

konya regülatör

konya fren

asansör

lift

asansör firması

asansör firmaları

asansor sektoru

sektör

mkl

mkllift

mklasansör

mklrevizyonfren

mklkaymafren

mklregülatör

regülatör

regulator

a3regülatör

a3

Benzer Firmalar

Civarımdaki Firmalar

Seo-Banner