Saygınlar Nakliyat

  • Hatay / Antakya
  • 23 Eylül 2021
  • 717
0
0
İşletme ID:750557

Firma Hakkında

 

Avrupa, Asya, Balkan ve Ortadoğu ülkelerine düzenli lojistik desteği sağlamakta olup, deneyimli yöneticilerimiz, tecrübeli kadromuz ve disiplinli iş anlayışımız sayesinde çeyrek asırdır varlığımızı bir marka halinde zirvede tutuyoruz.

Türkiye Azerbaycan Nakliye Firmaları

Nakliye çalışmaları her geçen gün gelişmeye devam ediyor. Günümüzde nakliye çalışmalarının güvenli ve planlı bir şekilde yönetilmesi için firmalar hizmet veriyor. Bu firmalar arasında yer alan Saygınlar Nakliyat, bilgi ve birikim sahibi ekip eşliğinde hizmet veriyor. Türkiye-Azerbaycan arasında yapılan nakliye işlemlerinde profesyonel ekip görev alıyor. Azerbaycan nakliye çalışmalarında hizmet vermekte olan firma, planlı ve programlı ilerleyerek müşteri memnuniyetini koruyor. Nakliye işlemlerinde ihtiyaca yönelik araç tercihi yapılıyor. Tecrübe sahibi ekip eşliğinde yükler güvenli bir şekilde araca yerleştiriliyor ve taşınıyor.

Azerbaycan Nakliye Detayları

Azerbaycan nakliye çalışmalarında farklı araçlar kullanılıyor. Tam donanımlı firmada farklı özelliklerde araçlar bulunuyor. Yükün durumuna göre bu araçlar arasından doğru araç tercihi yapılıyor. İki ülke arasında taşınacak yükleriniz için firmayla iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Firmada görevli ekip yükleri inceleyerek nakliye işlemlerinin detaylarını belirler. Hangi aracın kullanılacağı, yüklerin hangi güzergahta ilerleyeceği, kaç kişilik ekibin çalışacağı ve diğer detaylar belirlenmektedir. Bu sayede planlı taşıma yapılır. Firmada kullanılan yöntemler arasında komple yük taşıma, parsiyel yük taşıma ve frigo yük taşıma bulunmaktadır. Yükün durumuna göre hangi yöntemin tercih edileceği belirlenir. Bakü türkiye ithalat / ihracat taşımalarda uygun navlun.

Komple yük taşımacılığında yükler bir araca yerleştirilir. Taşıma aracı tek müşteri tarafından kullanılır. Parsiyel yük taşımacılığında tek araç kullanılır. Fakat araç içine birden fazla müşteriye ait yük yerleştirilir. Frigo yük taşımacılığında ise özel soğutucuların yerleştirildiği araçlar kullanılır. Isıya duyarlı yükler bu araçlarla taşınır. Bakü nakliye işlemlerinde yükün durumuna göre yöntem tercih edilir. Parsiyel yük taşımacılığı en uygun yöntemlerden olurken frigo taşımacılık fiyatları diğerlerine göre yüksektir. Firma, Gence nakliye hizmetinde müşteri için doğru fiyat listesi kullanır.

Azerbaycan Nakliye Güzergahı

Türkiye-Azerbaycan arası yapılan taşıma işlemlerinde kullanılan güzergah karayoludur. Türkiye-Azerbaycan karayolu üzerinden taşıma işlemi yapılmaktadır. Araca yerleştirilen yükler zamanı geldiğinde yola çıkar. Karayolu üzerinden yapılan nakliye işlemlerinde günaşırı teslimat yapılmaktadır. Karayolu üzerinden nakliye hizmeti verildiği için taşıma süresi uzayabilir. Fakat Saygınlar Nakliyat süreyi en doğru şekilde yönetmektedir.

Azerbaycan parsiyel nakliye çalışmalarında özel tırlar kullanılmaktadır. Tır içine yerleştirilen yükler herhangi bir zarar görmemesi için özenle yerleştirilir. Alınan önlemler doğrultusunda yüklerin güvenliği sağlanır. Azerbaycan’a yapılan nakliye çalışmalarında tecrübe sahibi firma hizmet vermektedir. Doğru ve uygun fiyat aralığında hizmet veren Saygınlar Nakliyat, Azerbaycan’ın şehirlerine yük taşımacılığı yapmaktadır. Karayolu üzerinden gönderilen yükler belirtilen adrese teslim edilir. Süreçle ilgili tüm bilgiler yük sahibine verilmektedir.

 

Kaynak :  Azerbaycan nakliyecileri
iletişim: sayginlar@sayginlarnakliyat.com

 

 

 

 


Romanya Nakliye

Türkiye ile Avrupa ülkeleri arasındaki ihracat ve ithalat gün geçtikçe artış gösterdiği için firmamız Saygınlar Nakliyat tarafından Romanya nakliye işlemleri de hız kazanmıştır. Gerek havayolu, gerek karayolu ve denizyolu yöntemlerimiz ile hızlı bir şekilde ürünlerinizi Romanya’ya teslim ettiğimiz gibi, Romanya’dan da ülkemize taşımacılık yapmaktayız. Bu alanda son derece deneyimli kadromuz ve yılların verdiği tecrübemizi ön plana çıkarmaktayız. 

Sizlere sunduğumuz tüm taşımacılık hizmetlerini CMR sigortası kapsamında gerçekleştirmekteyiz. C2 yetki belgelerimiz sayesinde de ülkeler arası taşımacılık yaparken hiçbir problem taşımamakta ve güvenilir yollardan ürünlerinizi adrese teslim etmekteyiz. Romanya nakliye hizmetlerini %100 kalite ile karşılamak istiyorsanız firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. 

Romanya Frigo Nakliye

Frigo, soğuk eşya taşımacılığı anlamına gelmektedir. Bizler de Saygınlar Nakliye olarak en iyi şekilde frigo taşımacılık hizmetlerini soğutuculu dorselerimiz aracılığı ile sunmaktayız. Et, süt, dondurulmuş gıdalar, tıbbi ilaç, kimyasal ürün ve hammadde taşımacılığı frigo kasalar sayesinde gerçekleşmektedir. Romanya frigo nakliye kapsamında müşterilerimize 7/24 kesintisiz hizmet sunmakta ve ürünleri ilk günkü tazeliğini koruyacak şekilde adrese teslim etmekteyiz. 

Frigo taşımacılık sayesinde pek çok gıda ve tıbbi malzeme bozulmadan ülkeler arası gönderim yapılabilmekte olup, Saygınlar Nakliye şirketimiz tarafınca bu hizmet alanında profesyonel kadrolar tarafından verilmektedir. 

Romanya Parsiyel Nakliye

Romanya parsiyel nakliye kapsamında tüm parça eşyalarınızın taşımacılığını yapmaktayız. Mobilya, beyaz eşya, evrak ve diğer parça eşyalarınızı firmamız tarafından güvenle gönderebilirsiniz. Parsiyel eşya taşımacılığın en büyük avantajı müşterilerimiz beklememekte ve en kısa sürede gönderiler adrese teslim edilmektedir. 

Saygınlar Nakliye olarak 20 yılı aşkın bir süredir bu alanda hizmet sunduğumuzdan, eşyalarınızı tek bir hasar almadan ülkeler arası taşıyabilmekteyiz. Siz de detaylı bilgi almak için firmamıza mail adresi yoluyla ulaşabilirsiniz. 

Romanya Nakliye Fiyatları 

Romanya nakliye fiyatları gönderim sağlayacağınız ürün niteliklerine, ağırlığına, taşıma yöntemine ve teslimat bölgelerinin mesafesine bağlı olarak farklılık göstermektedir. Fiyatlarımız ve hizmetlerimiz hakkında kapsamlı bilgi almak için firmamız ile iletişim kurabilirsiniz. Mail yoluyla gereken bilgileri tarafımıza iletmeniz doğrultusunda sizlere en kısa sürede dönüş yapılacak ve gönderim için gün belirlenecektir. 

Kaynak: Romanya Nakliye Firmaları          

İletişim: sales@sayginlarnakliyat.com

 

 

 

 

Özbekistan Nakliye 

Saygınlar Nakliye firması uzun yıllardır Türkiye ve Özbekistan arasında profesyonel taşımacılık hizmeti vermektedir. Nakliyat firmamız olarak en kaliteli nakliye hizmetini vermek için son teknoloji ürünü tır arımız ile iki ülke arasında nakliye hizmeti sağlamaktayız. Nakliyat firmanızın son teknoloji ürünü modern tırları profesyonel şoförler tarafından kullanılmaktadır. 

Nakliyat firmamızdan talep edecek olduğunuz hizmetler arasında Frigo nakliye ve parsiyel nakliye gibi taşımacılık türleri mevcuttur. Nakliyat firmamızdan Özbekistan nakliye hizmetimiz ile ilgili ayrıntılı bilgi almak ve hizmet talep etmek için bize bir telefon ile ulaşmanız mümkündür. 

Özbekistan Frigo Nakliye 

Saygınlar Nakliyat firması Türkiye ve Özbekistan arasında profesyonel frigo nakliye hizmeti veren bir firmadır. Nakliyat firmamızdan talep edecek olduğunuz frigo nakliye hizmeti ile iki ülke arasında soğuk muhafaza gerektiren ürünleriniz özel ısı sensörü tırlar ile taşınmaktadır.  

Firmanıza ait olan özel frigorifik tırlar sayesinde et ve et ürünleri süt ve süt ürünleri gibi yükler ilk günkü tazeliğini koruyarak bozulmadan talep edilen adrese ulaştırılmaktadır.  Nakliyat firmamızdan Özbekistan frigo nakliye hizmeti talebinde bulunmak için müşteri temsilcilerimizle irtibata geçebilirsiniz. İrtibat numaralarımız firmamıza ait olan internet sitesinde mevcuttur. 

Özbekistan Parsiyel Nakliye 

Saygınlar Nakliyat firmasından alacağınız hizmetlerden biri de parsiyel nakliye hizmetidir Nakliyat firmamız olarak Türkiye ve Özbekistan arasında kaliteli ve güvenilir parsiyel nakliye hizmeti vermekteyiz. Parsiyel nakliyat diğer adı ile parça eşya taşıma hizmeti olarak bilinmektedir. Parça eşya taşıma hizmeti ekonomik olması açısından birçok kişi tarafından tercih edilmektedir. Nakliyat firmamızdan Özbekistan parsiyel nakliye hizmetimiz ile ilgili detaylı bilgi almak ve hizmet talebinde bulunmak için bizimle irtibata geçebilirsiniz. 

Özbekistan Nakliye Fiyatları

Saygınlar Nakliyat firması Türkiye ve Özbekistan arasında en avantajlı fiyatlar ile en kaliteli nakliye hizmetini sunmaktadır. Nakliyat fiyatları taşınması talep edilen yükün miktarına hacmine ve teslim noktasına bağlı olarak değişkenlik göstermektedir. Özbekistan nakliye fiyatları ile ilgili ayrıntılı bilgiyi firmamızın müşteri temsilcilerinden alabilirsiniz. Bize ulaşabileceğiniz.

Kaynak: Özbekistan Nakliye Fiyatları

İletişim: lojistik@sayginlarnakliyat.com

Firma Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan olmak için yorum yap.
Seo-Banner