Avukat Murat Akman Hukuk Bürosu - Ankara Avukat

  • Ankara / Çankaya
  • 1 Ocak 2024
  • 97
0
0
İşletme ID:751837

Avukat Murat Akman Hukuk Bürosu - Ankara Avukat

Firma Hakkında

Ankara Avukat

Tecrübeli ve yetkin hukuk donanımıyla dürüst, güvenilir, şeffaf ve çözüm odaklı hizmet vermeyi taahhüt eden, makul ücretlendirme politikası ve güçlü iletişim sunan bir avukatlık anlayışına sahibiz.

Avukat Murat Akman Hukuk Bürosu, başta Ankara ili ve tüm ilçeleri olmak üzere Türkiye genelinde hukukun birçok alanında avukatlık ve hukuki danışmanlık hizmeti vermektedir.

​Jandarma Kriminal Daire Başkanlığında uzun yıllar görev yaparak kriminal uzmanlık sertifikasına hak kazanmıştır. Uyuşturucu ve uyarıcı maddeler (narkotik maddeler), atış artıkları (barut izi), atış mesafesi, patlayıcı maddeler, zehirli maddeler, toksikoloji, yanıcı maddeler ve yangın artıkları, kimyasal maddeler ve olay yeri inceleme alanında uzmandır. Özel ihtisas alanı ve kolluk tecrübesiyle uyuşturucu suçları, uyuşturucu madde ticareti, kasten öldürme, kasten yaralama, şüpheli intihar vakıaları, örgütlü suçlar, cinsel suçlar, bilişim suçları, zehirlenme, kundaklama, hırsızlık, yağma ve birçok adli olaya ilişkin sanık müdafiliği ve mağdur-müdahil vekilliği yapmaktadır.

​Askeri Ceza Davaları, Askeri Disiplin Hukuku, Polis ve Jandarma Disiplin Hukuku ile Memur Suçları ve 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu bağlamında Memur Hukuku alanlarında tecrübeli avukatlık hizmeti vermektedir.

​Aynı zamanda İş Güvenliği Uzmanı olan ve iş hukuku alanında birçok eğitim sertifikasına sahip olan Avukat Murat Akman, iş kazası ve meslek hastalığından kaynaklanan tazminat davaları, işe iade davası, kıdem tazminatı, ihbar tazminatı, işçilik alacakları, hizmet tespit davası ve sosyal güvenlik davalarında etkin şekilde hizmet vermektedir.

​Boşanma ve Aile Hukuku davaları, Kira ve Gayrimenkul Hukuku davaları, Miras Hukuku davaları ile Sigorta Hukuku davalarında ileri donanımlı ve tecrübeli olup hukukun her alanında müvekkillerin hukuki ihtiyaçlarını evrensel hukuk normlarına uygun, güvenilir ve etkin bir şekilde çözüme kavuşturmaktadır.

Ankara Avukat, Çankaya Avukat, Mamak Avukat, Keçiören Avukat, Yenimahalle Avukat, Pursaklar Avukat, Altındağ Avukat, Sincan Avukat, Etimesgut Avukat, Gölbaşı Avukat, Akyurt Avukat, Haymana Avukat, Ankara`nın tüm ilçeleri başta olmak üzere Kırıkkale, Zonguldak, Bolu, Bartın, Karabük, Yozgat, Çankırı, Çorum, Kırşehir, Nevşehir, Aksaray, Konya, Eskişehir illeri ve Türkiye Geneline Hizmet Vermekteyiz.

Ağır Ceza Avukatı, Asliye Ceza Avukatı, Ankara Uyuşturucu Avukatı, Terör Avukatı, Cinsel Suçlar Avukatı, Ankara Boşanma Avukatı, Çekişmeli Boşanma Avukatı, Anlaşmalı Boşanma Avukatı, Mal Paylaşımı Avukatı, Nafaka Avukatı, Velayet Avukatı, Gayrimenkul Avukatı, Kira Avukatı, Kiracı Tahliye Avukatı, İş Hukuku Avukatı, İş Kazası Avukatı, İdari Dava Avukatı, Memur Avukatı, Vergi Avukatı, Tüketici Avukatı, Sigorta Avukatı, Trafik Kazası Avukatı, Sözleşme Avukatı, Yabancı Avukatı, Vatandaşlık Avukatı, Deport Avukatı, Marka Patent Avukatı, Ecrimisil Avukatı, İdare Hukuku Avukatı, Değer Kaybı Avukatı, Araç Mahrumiyet Tazminatı, Ankara İcra Avukatı

Firma Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan olmak için yorum yap.
Seo-Banner